Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
GMINA STARE BABICE W PROGRAMIE „BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ”

Udostępnij:

Gmina Stare Babice od lipca 2012r. jest członkiem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej. Członkami Klubu są podmioty, które przyczyniają się do budowy i rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce.

Polski Klub Infrastruktury Sportowej to miejsce współpracy dwóch środowisk – biznesu i samorządu. Od 2005 roku zrzesza instytucje, firmy i osoby prywatne działające w obszarze projektowania, budowy i zarządzania obiektami sportowo-rekreacyjnymi. PKIS jest jedyną tego typu niezależną organizacją w Polsce. Klub skupia obecnie ponad  850 podmiotów: wiodące firmy z sektora infrastruktury sportowej, samorządy, a także ośrodki sportu i rekreacji oraz osoby indywidualne z całej Polski. Klub jest dobrowolną organizacją członkowską, działającą w imieniu oraz na rzecz interesów swoich członków, we wspólnym interesie środowisk działających w obszarze sportowo-rekreacyjnym oraz na rzecz rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce.

Jedną z wielu inicjatyw PKIS jest autorski program „Budujemy Sportową Polskę”, w którym Gmina Stare Babice rozpoczęła swój udział w lipcu 2012r.Uczestnicząc w programie Gmina Stare Babice będzie promowana w Polsce i Europie, dając świadectwo, jakie przywiązuje do rozwoju sportu dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa jego uprawiania, promowania zdrowego i aktywnego stylu życia, a tym samym rozwoju otwartego i nowoczesnego społeczeństwa europejskiego.
 Więcej informacji dotyczących programu „Budujemy Sportową Polskę” można znaleźć na stronie www.sportowapolska.eu

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności