Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ – ZIELONKI-PARCELA

Udostępnij:

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

W miniony weekend (sobota 28 lipca) odbył się Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, który miał miejsce na Polanie Dwóch Stawów w miejscowości Zielonki-Parcele w Gminie Stare Babice. Turniej odbył się pod patronatem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Stare Babice – fundatora nagród rzeczowych. Osobami, które bezpośrednio zaangażowane były w organizację i przebieg Turnieju byli Pan Marcin Jakubowski oraz Pan Karol Rusak.

Do rozgrywek zgłosiło się dziesięć par z takich miejscowości jak: Stare Babice, Zielonki, Garwolin, Pruszków, Leszno, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki oraz Warszawa. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim na zasadach obowiązujących w Polskim Związku Piłki Siatkowej.

Zwycięską parą okazali się Marcin Chmielewski i Wojtek Płochocki z Warszawy, którym serdecznie gratulujemy. Na miejscu drugim uplasowali się Przemysław Kowalczyk i Przemysław Tomkiewicz, pozycję trzecią zajęła para Paweł Grabowski i Krzysztof Kisiel a miejsce czwarte przypadło w udziale parze – Marcin Jakubowski i Filip Lipowski.

Wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie dziękujemy za udział, jednocześnie zapraszamy na kolejną imprezę, która odbędzie się 15 sierpnia 2012r.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności