Sekundy
Szukaj
GRAND PRIX KOLORGRAF – KOLEJNE MEDALE W TAEKWONDO

Udostępnij:

Dwie dziewczyny (młodziczki 10-11 lat) i dwaj chłopcy (żaki 8-9 lat) zanotowali udany start w zawodach i miejsca na podium.

1 — kopia

W kolejnej tym razem już trzeciej edycji siódmej kolejki Grand Prix KolorGraf w Taekwondo olimpijskim dziewczyny młodziczki z babickiej sekcji zaprezentowały wysoki poziom i we wszystkich rozegranych konkurencjach zajęły miejsca ma podium. W pierwszej konkurencji – układzie technicznym Wiktoria Sadowska zdobyła najwięcej punktów i zajęła najwyższy stopień podium.

4 — kopia

W drugiej konkurencji – sprawnościowym teście prędkości i siły tzw. karuzeli debiutująca w zawodach Wiktoria Kobza-Orłowska wywalczyła trzecie miejsce nieznacznie ustępując dziewczynkom z drugiego i pierwszego miejsca.

5 — kopia

Natomiast w ostatniej trzeciej konkurencji rozegranej 7 maja na sali Taekwondo olimpijskiego AZS AWF Warszawa na drugim stopniu podium po raz drugi tego dnia stanęła Wiktoria Sadowska. Po rywalizacji Młodzików do zmagań przystąpiły młodsze dzieci – Żaki 8-9 lat. Po bardzo zaciętej rywalizacji w trójboju sprawnościowym dwaj chłopcy stanęli na podium. Piotr Kędra na zaszczytnym drugim stopniu podium i debiutujący w zawodach Mateusz Sikorski na trzecim stopniu podium.

7 — kopia

Zakończenie siódmej kolejki Grand Prix KolorGraf i ogłoszenie wyników 18 czerwca. A nieco wcześniej bo już 22 maja Mistrzostwa Mazowsza w Taekwondo olimpijskim i na pewno na tych zawodach nie zabraknie podopiecznych Piotra Pazińskiego.