Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
NOWA SPORTOWA RZECZYWISTOŚĆ

Udostępnij:

Komunikat o przywracaniu aktywności sportowej to świetna informacja dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie. To dobra wiadomość dla klubów, stowarzyszeń czy fundacji, które działają w sferze sportu i rekreacji. Po przymusowej przerwie na nowo otwierają się możliwości prowadzenia zajęć na obiektach o charakterze otwartym, takich jak stadiony sportowe (piłkarskie, lekkoatletyczne i inne), boiska szkolne i wielofunkcyjne czy korty tenisowe.

Aby obiekty sportowe w naszej gminie ponownie zaczęły działać musimy na nich zapewnić bezpieczeństwo dla korzystających, ale też działać zgodnie z prawem. 2 maja br. weszło w życie nowe rozporządzenie Rady Ministrów, które daje nam możliwość otwarcia infrastruktury zewnętrznej. W nim również znajdujemy informacje, jak ochronić zdrowie naszych sportowców, co jest dla nas nadrzędną wartością.

Rozporządzenie Rady Ministrów z 2 maja 2020r.

W chwili obecnej przygotowujemy otwarcie sportowej infrastruktury zewnętrznej na 6 maja. Do tego momentu zostanie przygotowany regulamin wskazujący ograniczenia, nakazy i zakazy w związku z wystąpieniem stanu epidemii. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Sportu.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności