Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
OBÓZ SPORTOWY TAEKWONDO 2015

Udostępnij:

Jak co roku młodzi taekwondziści mają okazję pojechać na obóz sportowy Taekwondo. Sierpień w UKS Taebaek jest tradycyjnie miesiącem, kiedy najmłodsi zawodnicy po lipcowej regeneracji i „naładowaniu akumulatorów” pełni werwy wracają do treningów. Od dwóch lat bazą treningową naszego klubu jest ośrodek w Łazach nad Bałtykiem. Dobre warunki noclegowe ośrodka, hala treningowa oraz bliskość plaży – 100 m po dodaniu świetnej kadry wychowawców i trenerów to gwarancja udanego obozu sportowego podczas którego najmłodsi będą zgłębiać tajniki taekwondo. Z względu na duże zainteresowanie obóz odbędzie się w dwóch turnusach: pierwszy na początku sierpnia dla młodszych zawodników i w drugiej połowie sierpnia drugi turnus dla starszych.

Uczestnicy pierwszego turnusu (zawodnicy 11 lat i młodsi) poza treningami taekwondo prowadzonymi także przez specjalnie zaproszonych koreańskich trenerów z Taekwondo Peace Corps na pewno mogą liczyć na bogaty program atrakcji pozasportowych. Starsi zawodnicy (12 lat i starsi) skoncentrują się na sporcie i wykorzystają w 100% możliwości treningowe obiektu w Łazach. Potężna dawka treningów w ochraniaczach, możliwość stoczenia wielu sparingów i wymiana doświadczeń ze starszymi kolegami przyczynią się do jeszcze lepszych wyników w nadchodzącym sezonie 2015/2016.

Obozy sportowe UKS Taebaek od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem, a ich uczestnicy wracają z masą wrażeń, nowymi umiejętnościami i opalenizną jeśli pogoda dopisze 🙂

Na obu turnusach obozu w Łazach nie zabraknie naszych młodych teakwondzistów trenujących na co dzień w babickiej sekcji trenera Piotra Pazińskiego.

Marcin Sadowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności