Oficjalne wyniki IV Pucharu Mazowsza WKF 6 kwietnia 2013r., Borzęcin Duży

Opracował: mgr Daniel Kucharski  

  • KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW:

a)      7 lat i młodsi:

  1. 1.       Jakub Klepacki                   GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Marcin Sadowy                 ŁKKS Łódź
  3. 3.       Michał Kaźmierczak        GOSiR – RENSEI Borzęcin

b)      8 lat:

  1. 1.       Jakub Dobrzyński             GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Szymon Mika                     GOSiR – RENSEI Borzęcin
  3. 3.       Radosław Sienkiewicz    Białostocki Klub Karate
    Piotr Winiarczyk               GOSiR – RENSEI Borzęcin

c)       9 lat:

  1. 1.       Dagnis Libors                      Samurai Latvia
  2. 2.       Ibragim Titayev                 Seishinkai Łuków
  3. 3.       Bartosz Ziemba                 Kakimu Warszawa
    Oskar Fus                             Atemi Warszawa

d)      10-11 lat:

  1. 1.       Niks Dierins                        Samurai Latvia
  2. 2.       Wiktor Skrebutenas        Kakimu Warszawa
  3. 3.       Kamil Wojtkowski           Atemi Warszawa
    Jakub Koryczan                  Atemi Warszawa

e)      12-13 lat:

  1. 1.       Grzegorz Szydłowski       Kaisho Białystok
  2. 2.       Dawid Dziekoński            Kaisho Białystok
  3. 3.       Jan Świtkowski                  Atemi Warszawa
    Jakub Gogol
                            Kaisho Białystok

f)       14-15 lat:

  1. 1.       Dominik Słyszewski        Kaisho Białystok
  2. 2.       Dawid Nguyen Tat           Kaisho Białystok
  3. 3.       Konrad Rusztecki              GOSiR – RENSEI Borzęcin

Izydor Łobacz                     Katai Mońki

g)      Junior/senior (16 +):

  1. 1.       Jan Bielawski                     GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Paweł Oracz                        GOSiR – RENSEI Borzęcin
  3. 3.       Dominik Karczewski        GOSiR – RENSEI Borzęcin

Ryszard Mętrak                 GOSiR – RENSEI Borzęcin

 

 

  • KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT:

a)      7 lat i młodsze:

  1. 1.       Marlena Kalinowska       Kaisho Białystok
  2. 2.       Maria Kowalska                GOSiR – RENSEI Borzęcin
  3. 3.       Kinga Kurowska                ŁKKS Łódź
    Julita Pawlaczyk               
    GOSiR – RENSEI Borzęcin

b)      8-9 lat:

  1. 1.       Anita Białecka                    Atemi Warszawa
  2. 2.       Martyna Złotkowska       Grot Chynów
  3. 3.       Klaudia Sprycha                Seishinkai Łuków
    Agnieszka Tylus                Atemi Warszawa

c)       10-11 lat:

  1. 1.       Karolina Dzienkowska    GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Aleksandra Prachnio       Kakimu Warszawa
  3. 3.       Wiktoria Woźniak            ŁKKS Łódź

Julia Przekwas                   Grot Chynów

d)      12-13 lat:

  1. 1.       Agata Boguska                   Atemi Warszawa
  2. 2.       Patrycja Grabis                  ŁKKS Łódź
  3. 3.       Katarzyna Tylus                 Atemi Warszawa

Paulina Rączka                   Atemi Warszawa

e)      Juniorki/seniorki (16+):

  1. 1.       Ewa Gąsiewska                 GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Sofya Zacharczuk              Atemi Warszawa
  3. 3.       Angelika Leusz                  Białostocki Klub Karate
    Joanna Babynko               
    Białostocki Klub Karate
  • KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW:

a)      7 lat i młodsi (fantom):

  1. 1.       Dominik Dziuda                Olimp Łódź
  2. 2.       Marcin Sadowy                 ŁKKS Łódź
  3. 3.       Jakub Klepacki                   GOSiR – RENSEI Borzęcin

Michał Kaźmierczak        GOSiR – RENSEI Borzęcin

b)      8 lat (fantom):

  1. 1.       Jakub Dobrzyński             GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Szymon Mika                     GOSiR – RENSEI Borzęcin
  3. 3.       Oliwier Pełka                     Olimp Łódź
    Dawid Gejdel                     Kaisho Białystok

c)       9 lat (fantom):

  1. 1.       Cezary Alferowicz            Białostocki Klub Karate
  2. 2.       Ibragim Titayev                 Seishinkai Łuków
  3. 3.       Jakub Adamczyk               GOSiR – RENSEI Borzęcin
    Dagnis Libors                      Samurai Latvia

d)      10-11 lat (-35kg):

  1. 1.       Toms Prokopenko            Samurai Latvia
  2. 2.       Dierins Niks                        Samurai Latvia
  3. 3.       Dariusz Gudel                    Białostocki Klub Karate
    Dawid Czerwiński            Champion Team Łódź

e)      10-11 lat (-40kg):

  1. 1.       Jakub Twarowski              Kaisho Białystok
  2. 2.       Bartłomiej Wojtala          Champion Team Łódź
  3. 3.       Łukasz Tuz                           Kaisho Białystok
    Wiktor Michalski             
    Atemi Warszawa

f)       10-11 lat (+40kg):

  1. 1.       Krzysztof Szewczyk          Olimp Łódź
  2. 2.       Maciej Perkowski            Kaisho Białystok
  3. 3.       Kamil Wojtkowski           Atemi Warszawa

Jakub Dacewicz                 Kaisho Białystok

g)      12-13 lat (-35kg):

  1. 1.       Michał Janczewski           Olimp Łódź
  2. 2.       Mikołaj Mesjasz               Champion Team Łódź
  3. 3.       Jakub Gogol                        Kaisho Białystok
    Dawid Dziekoński           
    Kaisho Białystok

h)      12-13 lat (-40kg):

  1. 1.       Piotr Borona                       Białostocki Klub Karate
  2. 2.       Krystian Wysocki              Białostocki Klub Karate
  3. 3.       Jakub Michałowski          Kaisho Białystok
    Jakub Chłus                         Kaisho Białystok

i)        12-13 lat (-45kg):

  1. 1.       Kacper Kosek                     Champion Team Łódź
  2. 2.       Patryk Siciński                   Olimp Łódź
  3. 3.       Kacper Długozima            Kaisho Białystok
    Ramanis Rainers              
    Samurai Latvia

j)        12-13 (-50kg):

  1. 1.       Dominik Słyszewski        Kaisho Białystok
  2. 2.       Rafał Panasewicz              Kaisho Białystok
  3. 3.       Łukasz Staranowicz         Kaisho Białystok
    Dawid Olizarowicz           Kaisho Białystok

k)      12-13 (+50kg):

  1. 1.       Maciej Skrouba                 Kaisho Białystok
  2. 2.       Norbert Czerepok            Kaisho Białystok
  3. 3.       Kewin Buraczyk                 Kaisho Białystok
    Kamil Purgat                       ŁKKS Łódź

l)        14-15 (-57kg):

  1. 1.       Dawid Nguyen Tat           Kaisho Białystok
  2. 2.       Maciej Hryń                        Białostocki Klub Karate
  3. 3.       Rafał Kamieński                Białostocki Klub Karate

m)    14-15 (+63kg):

  1. 1.       Łukasz Szkiłądź                  Kaisho Białystok
  2. 2.       Izydor Łobacz                     Katai Mońki
  3. 3.       Robert Wojciechowski  Ronin Toruń

Mikołaj Filanowski          Olimp Łódź

n)      16-17 (-68kg):

  1. 1.       Dominik Karczewski        GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       Damian Lisowski               Champion Team Łódź
  3. 3.       Ryszard Mętrak                 GOSiR – RENSEI Borzęcin
  • o)      16-17 (+68kg):
  1. 1.       Bartłomiej Krawczak       ŁKKS Łódź
  2. 2.       Peteris Akmentins           Samurai Latvia
  3. 3.       Jakub Wójcik                      Champion Team Łódź

Filip Wujek                         Champion Team Łódź

p)      18 + (open):

  1. 1.       Murmanis Janis                 Samurai Latvia
  2. 2.       Paweł Oracz                        GOSiR – Rensei Borzęcin
  3. 3.       Adlan Cherheiko              ŁKKS Łódź
    Beket Abdullayev            ŁKKS Łódź 
  • KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT:

a)      7 lat i młodsze (fantom):

  1. 1.       Marlena Kalinowska       Kaisho Białystok
  2. 2.       Agnieszka Chłus                Kaisho Białystok
  3. 3.       Maria Kowalska                GOSiR – RENSEI Borzęcin
    Julia Słoniewska              
    Grot Chynów

b)      8-9 lat (fantom):

  1. 1.       Anita Białecka                    Atemi Warszawa
  2. 2.       Sandra Sobieraj                 Grot Chynów
  3. 3.       Monika Chomczyk           Białostocki Klub Karate
    Martyna Złotkowska       Grot Chynów

c)       10-11 lat (-34kg):

  1. 1.       Agata Becherka                 ŁKKS Łódź
  2. 2.       Zuzanna Horosz                Kaisho Białystok
  3. 3.       Julia Przekwas                   Grot Chynów
    Karolina Dzienkowska    GOSiR – Rensei Borzęcin

d)      10-11 lat (-40/+40kg):

  1. 1.       Klaudia Sokołowska        Kaisho Białystok
  2. 2.       Julia Komorowska            ŁKKS Łódź
  3. 3.       Wiktoria Woźniak            ŁKKS Łódź
    Agata Jurewicz                 
    Białostocki Klub Karate

e)      12-13 lat (-40/-50kg):

  1. 1.       Dominika Korolczuk        Kaisho Białystok
  2. 2.       Kamila Kwiatkowska       ŁKKS Łódź
  3. 3.       Alicja Daszuta                    Kaisho Białystok
    Karina Urbańska              
    Champion Team Łódź

f)       12-13 lat (+50kg):

  1. 1.       Julia Ambroziak                Kaisho Białystok
  2. 2.       Joanna Jaroszczak            ŁKKS Łódź
  3. 3.       Dagmara Czechowska     ŁKKS Łódź

g)      14-15 lat (open):

  1. 1.       Julia Ziętek                         Kaisho Białystok
  2. 2.       Karolina Klepacka            Kaisho Białystok
  3. 3.       Vica Kristine                       Samurai Latvia
    Daria Grabska                   
    Champion Team Łódź

h)      16-17 lat (open):

  1. 1.       Joanna Babynko                Białostocki Klub Karate
  2. 2.       Angelika Leusz                  Białostocki Klub Karate
  3. 3.       Ewa Gąsiewska                 GOSiR – Rensei Borzęcin
    Sofya Zacharczuk             
    Atemi Warszawa
  • KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW:

a)      <11 lat:

  1. 1.       ATEMI 2                                Atemi Warszawa
  2. 2.       ATEMI 3                                Atemi Warszawa
  3. 3.       RENSEI TEAM 2                  GOSiR – RENSEI Borzęcin
    RENSEI TEAM 4                 
    GOSiR – RENSEI Borzęcin

b)      12-13 lat:

  1. 1.       ATEMI 4                                Atemi Warszawa
  2. 2.       ŁKKS                                       ŁKKS Łódź
  3. 3.       RENSEI TEAM 5                  GOSiR – RENSEI Borzęcin

c)       Kadet/junior (14+)

  1. 1.       RENSEI TEAM 1                  GOSiR – RENSEI Borzęcin
  2. 2.       KAISHO                                 Kaisho Białystok

 

  • KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT:

a)      9 lat i młodsze:

  1. 1.       GROT                                     Grot Chynów
  2. 2.       RENSEI TEAM 3                  GOSiR – RENSEI Borzęcin

b)      12-13 lat:

  1. 1.       ATEMI 5                                Atemi Warszawa
  2. 2.       ŁKKS                                       ŁKKS Łódź

  

  • KLASYFIKACJA MEDALOWA:
Miejsce:

Klub

Złoto

Srebro

Brąz

Punkty:

1

KAISHO   Białystok

13

9

13

70

2

GOSiR RENSEI   Borzęcin

8

6

16

52

3

ATEMI   Warszawa

6

2

10

32

4

SAMURAI Latvia

4

2

3

19

5

BIAŁOSTOCKI K.K.

3

3

7

22

6

OLIMP Łódź

3

1

2

13

7

ŁKKS Łódź

2

8

7

29

8

CHAMPION Team Łódź

1

3

5

13

9

GROT Chynów

1

2

4

11

10

KAKIMU Warszawa

0

2

1

5

11

SEISHINKAI Łuków

0

2

1

5

12

KATAI Mońki

0

0

2

2

13

RONIN Toruń

0

0

1

1