Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
PKO BANK POLSKI SPONSOREM GŁÓWNYM 4. PÓŁMARATONU PWZ

Udostępnij:

4. Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się 24 sierpnia 2014 roku, dołączył do grona biegów masowych wspieranych przez PKO Bank Polski w ramach programu „Biegajmy razem”. Program co roku kontynuuje wsparcie sponsorskie dla największych imprez biegowych w Polsce.

Niezwykle udana współpraca podczas ostatniej edycji Półmaratonu Powiatu Warszawskiego Zachodniego zaowocowała nawiązaniem jeszcze silniejszej kooperacji w ramach tegorocznej edycji imprezy – obecnie PKO Bank Polski wspiera bieg jako Sponsor Główny.

Półmaraton PWZ im. Janusza Kusocińskiego, to wyjątkowy bieg, którego trasa przebiega obszarami czterech gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Start półmaratonu zlokalizowany jest w Błoniu, a meta w Borzęcinie Dużym – 12 km od granicy Warszawy. Trasa posiada atest PZLA. 24 sierpnia 2014 roku odbędzie się już 4 edycja biegu. Więcej informacji na temat półmaratonu dostępnych jest na stronie www.polmaraton.pwz.pl.

Więcej informacji na temat wydarzeń biegowych sponsorowanych przez PKO Bank Polski można znaleźć na stronach www.biegajmyrazem.pkobp.pl oraz www.koronamaratonow.pl.

Anita Chabrowska

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności