Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z WARSZTATÓW I TURNIEJU CARROM W KOCZARGACH STARYCH

Udostępnij:

Warsztaty i Młodzieżowy Turniej Carrom 2014 odbyły się w sobotę 22 marca br. w Gimnazjum w Koczargach Starych. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 40 graczy do 18 lat przede wszystkim z gmin powiatu warszawskiego zachodniego.

warsztaty1

Najpierw odbyły się warsztaty carrom z Pierrem Dubois (wielokrotny Mistrz Francji i Europy), który przekazał młodym zawodnikom techniczne tajniki i porad, jak lepiej grać w carrom i jak, rozwijać swoje umiejętności. Młodzież chętnie współpracowała z Pierrem, a korzystając z tej niepowtarzalnej okazji każdy starał się rozegrać z mistrzem choć jedną partię.

DSC_0906

DSC_0979

Po warsztatach młodzi zawodnicy wzięli udział w turnieju. Każdy rozegrał pięć rund w systemie szwajcarskim. Do finału wszedł już kolejny raz Wojtek Rzewuski i Bartek Sasiński. Tym razem w emocjonującym finale lepszy okazał się Wojtek Rzewuski z Koczarg Starych, który wynikiem 25:2 zwyciężył mecz finałowy, pokonując Bartka Sasińskiego. Na trzecim miejscu znalazł się Karol Cabak – nowy zdolny gracz z Izabelina. Najlepszą Dziewczyną Turnieju okazałą się Ewa Ostrowska. Najlepszym Graczem w kategorii poniżej 13 lat został Tymon Kubiak, trenujący carrom w Borzęcinie Dużym.

male_2

male_3

Najlepsi gracze otrzymali puchary, medale i drobne upominki, a zwycięzca turnieju otrzymał w nagrodę profesjonalną turniejową planszę do carrom.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy Pierrowi Dubois za przeprowadzone warsztaty !!!

Projekt ten współfinansowany był ze środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów wiejskich (PROW 2007-2013) pozyskanych przez Polskie stowarzyszenie Carrom w konkursie organizowanym przez Lokalna Grupę Działania „ Między Wisłą a Kampinosem”.

Paulina Nowakowska

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności