Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Podsumowanie Turnieju Beach Volleyball Stare Babice 2020

Udostępnij:

15 sierpnia odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2020 organizowany przez GOSiR Stare Babice i UKS Siatkarz Stare Babice.

GALERIA ZDJĘĆWojciech Jędrysiak

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej. Na starcie stanęło 13 par damskich i 24 pary męskie. Po ponad dziesięciu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary. Turniej damski rozgrywany był w systemie do jednego wygranego seta do 21 punktów. Dodatkowo mecze o medale rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Turniej męski od fazy półfinałowej rozgrywany był do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

W turnieju damskim najlepsza okazała się para Dominika Balcerowicz/Aleksandra Sikorska, które w finale pokonała po zacięty i wyrównanym meczu parę Monika Kaczorowska/Klaudia Perowicz. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się para Karolina Narożnik/Karolina Kłodzińska, wygrywając z parą Joanna Kuczka/Alicja Cybulska.

W turnieju męskim najlepsza okazała się para Mikołaj Pawłowski/Bartłomiej Koryciński, która w finale pokonała parę Maciej Włodarczyk/Robert Kozłowski.
W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Adam Chrobot/Piotr Strożek pokonując parę Grzegorz Pietkiewicz/Michał Przybylski.

Najlepsze pary w turnieju damskim oraz męskim, otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe wręczone przez Przewodniczącego Rady Gminy Stare Babice Pana Henryka Kuncewicza oraz Prezesa UKS Siatkarz Stare Babice Pana Karola Rusaka. Nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwali GOSiR Stare Babice, UKS Siatkarz oraz główny sędzia turnieju Pani Martyna Jakubowska.

Klasyfikacja końcowa:

Turniej damski:

  1. Dominika Balcerowicz/Aleksandra Sikorska
  2. Monika Kaczorowska/Klaudia Perowicz
  3. Karolina Narożnik/Karolina Kłodzińska
  4. Joanna Kuczka/Alicja Cybulska

Turniej męski:

  1. Mikołaj Pawłowski/Bartłomiej Koryciński
  2. Maciej Włodarczyk/Robert Kozłowski
  3. Adam Chrobot/Piotr Strożek
  4. Grzegorz Pietkiewicz/Michał Przybylski

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za siatkarskie emocje na najwyższym poziomie oraz gratulujemy zwycięzcom.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności