Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
PONOWNY UDANY START BABICKICH BADMINTONISTÓW

Udostępnij:

W dniu 13.12.2014 roku w Suchedniowie (woj świętokrzyskie) odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w Badmintonie. To był bardzo udany start zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice. W kategorii Młodzików Młodszych debel dziewcząt Weronika Szemplińska i Julia Miśko bez większych problemów wygrały turniej zajmując I miejsce.

20141213_185750 — kopia

W singlu dziewcząt dobre II miejsce zajęła Weronika Szemplińska.

20141213_185532 — kopia

Sporą niespodzianką było III miejsce Izabelli Kamola, która w meczach eliminacyjnych wyeliminowała zawodniczką rozstawioną z numerem 1 w tym turnieju. To duża niespodzianka gdyż Izabella była młodsza od swych rywalek.

Dobrze zaprezentował się również w kategorii Juniorów Młodszych Jakub Tembikowski zajmując III lokatę w grze pojedynczej i II miejsce w grze mieszanej przegrywając jedynie z Michałem Kikosickim z łodzi, który jest obecnie najlepszym zawodnikiem w kraju w tej kategorii. W turnieju startowali zawodnicy z Bierunia, Suchedniowa, Łodzi, Krakowa, Sarbic, Lublińca, Łącznej, Katowic, Warszawy (z 4 klubów). To był udany turniej dla badmintonistów ze Starych Babic na koniec roku kalendarzowego.

Piotr Pamięta

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności