Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
POWIATOWA LIGA SZÓSTEK PIŁKARSKICH 2016 – REAKTYWACJA

Udostępnij:

Powiat Warszawski Zachodni oraz GOSiR Stare Babice zapraszają do udziału w Powiatowej Lidze Piłkarskiej. Liga odbywać się będzie od 25 września 2016 w każdą kolejną niedzielę na boiskach GOSiR Stare Babice w miejscowości Zielonki Parcele przy ul. Zachodniej 2 w godzinach 17:00-21:00.

plakat plp 2016 jesień — kopia

Liga ta jest kontynuacją rywalizacji piłkarskiej, która miała miejsce w Borzęcinie Dużym. System gry uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Udział w lidze jest bezpłatny a organizatorzy zapewniają obsługę sędziowską, prowadzenie klasyfikacji dla najlepszego strzelca i bramkarza oraz puchary i statuetki dla najlepszych drużyn. Planowana jest organizacja dwóch edycji ligi: jesienna i wiosenna do których będzie przeprowadzany odrębny nabór. Poprzednie odsłony ligi miały wysoką frekwencję, a uczestniczyli w niej piłkarze amatorzy z terenu całego Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Liczymy, że tym razem również do gry w piłkę nożną 6-cio osobową zgłosi się duża liczba zawodników.

POWIATOWA LIGA AMATORSKICH SZÓSTEK Regulamin 

POWIATOWA LIGA AMATORSKICH SZÓSTEK Druk zgłoszeniowy

POWIATOWA LIGA AMATORSKICH SZÓSTEK Oświadczenie Rodzica

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 21 września 2016r. Udział osób nieletnich jest możliwy od 15 roku życia po pobraniu druków zgłoszeniowych i podpisaniu ich przez rodziców/prawnych opiekunów.

Rosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności