Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
PUCHAR POLSKI CROSS COUNTRY W ŻAGANIU

Udostępnij:

Autorski komentarz Sebastiana Grzegorczyka, babickiego stypendysty sportowego, do zawodów w Żaganiu.

21-22 kwietnia odbyła się III i IV Runda Pucharu Polski Cross Country w Żaganiu. Trasa była bardzo ciężka i wymagająca, duże dziury i głęboki piach. Można powiedzieć że jechaliśmy po „pustyni”.

Pierwszy dzień nie był dla mnie najlepszy, chociaż po starcie byłem na pierwszej pozycji. Na pierwszym okrążeniu zaliczyłem upadek, szybko się podniosłem, lecz straciłem pozycje lidera.

Na trzecim okrążeniu kawałek drzewa wbił mi się w but i strasznie bolała mnie kostka. Zmęczenie dało się we znaki i nie dałem rady jechać już w czołówce. Pierwszego dnia zawodów dojechałem na piątej pozycji. Drugi dzień był dużo lepszy, od początku jechałem w czołówce.

bty

Mieliśmy ostrą walkę o pierwsze miejsce. Do samego końca wyścigu była ciężka walka o pozycję, walczyliśmy także z terenem. Niedzielny wyścig ukończyłem na drugiej pozycji. W klasyfikacji zawodów z wynikiem 5-2 ukończyłem zawody na 3 pozycji.

Dziękuję za wsparcie w zawodach: Cross Team Stare Babice, Pitcha Polska, Palladium Boots, Honda Wyszomirski, GOSiR Stare Babice, Suplementy NDM, MotoX.com.pl, Sarkow, BUD Racing Polska, Palladium Polska, SM Stickers, Mxtech-service.

Sebastian Grzegorczyk

fot.: Zuzanna Sumka

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności