Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z RAJDU ROWEROWEGO GMINY STARE BABICE

Udostępnij:

W sobotę 5 maja br. odbył się rajd rowerowy, zorganizowany przez Borzęcińskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe oraz GOSiR Stare Babice. Miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli z Placu Chopina w Borzęcinie Dużym i z parkingu przy Urzędzie Gminy w trasę rajdu, która przebiegała przez kilka miejscowości Gminy Stare Babice oraz szlaki Kampinoskiego Parku Narodowego.

Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, którzy stawili się na start w liczbie ponad 260 osób. Pomimo, że długość trasy liczyła 20 km nie zabrakło najmłodszych uczestników rajdu. Na mecie rajdu na uczestników czekało ognisko z kiełbaskami

oraz losowanie nagród, wśród nich 4 rowerów, ufundowanych przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego – Jana Żychlińskiego, Borzęcińskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe oraz GOSiR Stare Babice.

Cała impreza odbyła się przy słonecznej pogodzie i w dobrej atmosferze. Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo. 

Serdecznie dziękujemy Policjantom z KKP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Straży Gminnej oraz Strażakom z OSP Stare Babice, za zapewnienie bezpieczeństwa rowerzystom.

Przed i po rajdzie można było zweryfikować sprawność swoich jednośladów, dzięki Krzysztofowi Wiśniewskiemu ze Sklepu Rowerowego Turysta z Zielonek.

fot. A.Królik

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności