Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RAJD ROWEROWY NA POŻEGNANIE LATA

Udostępnij:

W minioną sobotę (16 września 2017) rowerowo pożegnaliśmy lato w Gminie Stare Babice. Po raz kolejny po 10:00 rajd wystartował z dwóch lokalizacji – z Borzęcina Dużego i Starych Babic. Ponad 90 uczestników przejechało 27 km trasę która, mimo wcześniejszych opadów deszczu, była przejezdna i nie sprawiła większych kłopotów.

Trochę piachu i błota w Kampinoskim Parku Narodowym nie przeszkodziło nikomu w ukończeniu rajdu. Ok. godziny 13:30 rowerzyści dojechali na Plac Chopina w Borzęcinie Dużym, gdzie organizatorzy przygotowali ognisko z kiełbaskami.

Na mecie w pierwszej kolejności rozlosowano trzy rowery, ufundowane przez Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Następnie do uczestników rajdu trafiły gadżety rowerowe i promocyjne. Cała impreza odbyła się przy bezdeszczowej aurze i w dobrej atmosferze, stworzonej przez uczestników rajdu.

RELACJA Z RAJDU ROWEROWEGO

Czuliśmy się też bezpiecznie, za sprawą współpracy z KKP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Straży Gminnej ze Starych Babic oraz OSP ze Starych Babic.

Dziękujemy Krzysztofowi Wiśniewskiemu ze Sklepu Rowerowego Turysta z Zielonek, który zweryfikował sprawność naszych jednośladów 🙂

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności