Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ROWEROWE LATO ROZPOCZĘTE

Udostępnij:

W minioną sobotę (11 czerwca 2016) nadchodzące lato powitano na rowerach. Rajd rowerowy gminy Stare Babice to cykliczne wydarzenie, które promuje rekreację na dwóch kółkach, łącząc ją z walorami Kampinoskiego Parku Narodowego.

FullSizeRender2 — kopia

Rajd wystartował z dwóch lokalizacji – z Borzęcina Dużego i Starych Babic. Grupy połączyły się w Małym Truskawiu. Trasa rajdu liczyła ok. 26km i była zróżnicowana pod względem nawierzchni. Uczestnicy przemieszczali się po asfalcie, ale także po wąskich i piaszczystych szlakach Kampinoskiego Parku Narodowego. Ok. godziny 13:30 111 rowerzystów dotarło na Plac Chopina w Borzęcinie Dużym, gdzie organizatorzy przygotowali ognisko z kiełbaskami.

FullSizeRender6 — kopia

Na mecie w pierwszej kolejności rozlosowano trzy rowery, ufundowane przez Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Następnie do uczestników rajdu trafiły gadżety rowerowe i promocyjne.

GALERIA RAJDU

Warto zaznaczyć, że impreza przebiegała przy idealnej pogodzie i w świetnej atmosferze, stworzonej przez uczestników rajdu. O pełne bezpieczeństwo rowerzystów perfekcyjnie zadbały służby: KKP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Straży Gminnej ze Starych Babic, OSP z Borzęcina Dużego oraz OSP ze Starych Babic.

O sprawność rowerów zadbał sklep rowerowy Turysta z Zielonek – serdecznie dziękujemy.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności