Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU CARROM

Udostępnij:

W sobotę 4 czerwca 2016r w gimnazjum w Koczargach Starych odbył się kolejny Młodzieżowy Turniej Carrom o Puchar Starosty Warszawskiego Zachodniego. Organizatorem turnieju było Polskie Stowarzyszenie Carrom. Patronem honorowym Mistrzostw była Ambasada Indii w Polsce, Starosta Warszawski Zachodni, GOSiR Stare Babice oraz Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu. Partnerem turnieju był sklep GRAAL. Projekt był współfinansowany przez Powiat Warszawski Zachodni.

GALERIA TURNIEJU

W zawodach wzięło udział 30 młodych graczy carrom: zawodnicy z Błonia, Kampinosu, Legionowa, gminy Stare Babice oraz Warszawy.

1 — kopia

Był to turniej singli rozgrywany w systemie szwajcarskim. Każdy gracz rozegrał 6 meczów, a do finału weszło dwóch najlepszych zawodników. W finale spotkali się bracia Bartosz Sasiński i Jakub Sasiński z Legionowa. Wynikiem 25:2 zwycięzcą turnieju został Bartosz Sasiński. Na trzecim miejscu znalazł się Wojtek Rzewuski, trenujący carom w gimnazjum w Koczargach Starych. Najlepszym graczem poniżej 13 lat został Damian Szczepanik, trenujący carrom w szkole w Borzęcinie Dużym.

2 — kopia

Dla każdego gracza, taki turniej to ogromne emocje, a także intensywna nauka gry. Uczestnictwo w turnieju jest konieczne jeśli gracz chce się rozwijać i doskonalić swoją technikę i taktykę gry. Każdy turniej to również trening opanowywania emocji, skupienia i zachowania fair-play. Już w sobotę 11 czerwca odbędzie się Warszawski Turniej Carrom, w którym wezmą udział dorośli gracze ale również kilku młodych zawodników. Podczas tego turnieju zostanie wyłoniona drużyna narodowa, aby reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 7-11 lipca w Pradze w Czechach.

Zapraszamy do grania w carrom i śledzenia naszej strony www.carrom.pl.

Paulina Nowakowska

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności