Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z IV TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Udostępnij:

W minioną sobotę 30.05.2015 rozegraliśmy IV turniej „Grand Prix Stare Babice w siatkówce plażowej” – Zielonki 2015.

Do turnieju zgłosiło się 15 par męskich, z czego wartym podkreślenia jest fakt, że 7 z nich odwiedziło nas po raz pierwszy. Wszyscy z nowo przybyłych prezentowali wysoki poziom i doskonale wiedzieli po co przyjeżdżają, między innymi z Radomia, Łodzi czy Piotrkowa – można powiedzieć, że dyktowali wręcz warunki, na co dowodem jest obecność aż 3 z nich, w czołowej czwórce turnieju. Podium prezentowało się następująco:

1. Janusz Prus / Patryk Bujniak

2. Szymon Gregorowicz / Mateusz Kańczok

3. Jakub Bucki / Michał Bucki

4. Piotr Jedliński / Bartosz Rebzda

KLASYFIKACJA GENERALNA GP STARE BABICE

Należy podkreślić niesamowitą postawę pary Jedliński/Rebzda, którzy po przegraniu pierwszego meczu, przypuścili atak z prawej strony, którego nikt nie był w stanie zatrzymać… Nawet późniejsi triumfatorzy turnieju, Janusz Prus z Patrykiem Bujniakiem w meczu półfinałowym przegrali pierwszego seta, a w drugim (sety rozgrywane do 15 pkt.) przegrywali już 5:9 i wynik wydawał się przesądzony… Niestety dla Piotrka i Bartka w tym momencie turniej się zakończył, gdyż z powodu skurczy nie byli w stanie kontynuować gry.

Kolejny turniej rozegramy w długi weekend 6 czerwca i będzie on zamykał pierwszą intensywną część rozgrywek. Kolejne zawody będą odbywały się co dwa tygodnie (nie co sobotę jak to miało miejsc dotychczas), aż do końca sierpnia. Zapraszamy!

Cezary Dębkowski

 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności