Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKÓW 2005 I 2007

Udostępnij:

W dniach 10-11 grudnia 2016r. odbyły się halowe turnieje piłki nożnej dla roczników 2005 i 2007. O Puchar Wójta Gminy Stare Babice walczyło w sobotę 8 drużyn, a w niedzielę aż 12. Turnieje zostały zorganizowane przez GOSiR Stare Babice oraz GKS Naprzód Stare Babice.

Najlepsze ekipy w roczniku 2005 to:

  1. GKS Naprzód Stare Babice;

img_9537-kopia

  1. MKS Okęcie Warszawa;
  2. MKS Żyrardowianka Żyrardów.

Wyróżnienia indywidualne trafiły do rąk Huberta Rosiaka – najlepszego strzelca (MKS Okęcie), Macieja Wielogórskiego – najlepszego bramkarza (MKS Żyrardowianka) i Zacharego Oponia – najlepszy zawodnik (GKS Naprzód Stare Babice).

2005

W roczniku 2007 najlepszym team’em okazał się MOSP Jagiellonia Białystok I. Miejsce drugie zajął KS Ożarowianka. Pozycja trzecia przypadła w udziale gospodarzom turnieju – GKS Naprzód Stare Babice I.

2007

Nagrody indywidualne w kategorii najlepszy strzelec otrzymał Nikodem Milewski z GKS Naprzód Stare Babice. Najlepszym bramkarzem został Aleksander Słonecki z KS Ożarowianki, a tytułem najlepszego zawodnika mianowano Bartosza Dekarza z MOSP Jagiellonia Białystok.

Drużyny z miejsc od I do III uhonorowane zostały pucharami i medalami. Do najlepszych strzelców, bramkarzy i zawodników trafiły pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy za sportową rywalizację. Gratulujemy zwycięzcom.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności