Sekundy
Szukaj
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA 2007

Udostępnij:

20 września na terenie Kompleksu Boisk Piłkarskich przy ul. Zachodniej 2 w Zielonkach Parcele odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice dla zawodników z rocznika 2007. Turniej zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice oraz Gminny Klub Sportowy Naprzód Stare Babice.

5 — kopia

W pierwszej części zawodów nie można było narzekać na pogodę, jednak mecze finałowe rozgrywane były przy lekko padającym deszczu. Ciepłą herbatę i kawę oraz potrawy z grilla zapewniła firma cateringowa Smakosz Jarosław Bednarski.

7 — kopia

Zwycięską drużyną Turnieju została akademia z Wieliszewa. Drugie miejsce zajęła Przyszłość Włochy, a na pozycji trzeciej uplasował się Partyzant Leszno. Organizatorzy przyznali też nagrody indywidualne w kategoriach:

1. Najlepszy bramkarz – statuetkę odebrał Teodor Bartos ze Znicza Pruszków,
  2. Najlepszy strzelec – z dorobkiem 8 bramek został Kamil Sieklicki z Partyzanta Leszno,
  3. Najlepszy zawodnik – Mateusz Zabijak z FDA Wieliszew.

1 — kopia

Gratulujemy młodym zawodnikom ambicji i zaangażowania na boisku. Składamy serdeczne podziękowania Trenerom i Rodzicom, którzy w niedzielny poranek stawili się na boisku w Zielonkach.