Sekundy
Szukaj
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2005

Udostępnij:

15 czerwca 2014r. miał miejsce Turniej Piłki Nożnej przeznaczony dla młodych zawodników z rocznika 2005. Turniej zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice oraz GKS Naprzód Stare Babice i odbywał się na terenie kompleksu boisk sportowych w Zielonkach Parcele przy ulicy Zachodniej.

Rywalizacja 8-latków rozpoczęła się o godzinie 10:00 w umiarkowanych warunkach pogodowych. Silny wiatr na szczęście nie popsuł dobrej zabawy.

Zwycięzcą Turnieju została drużyna Partyzanta Leszno, drugą pozycję zajęli gospodarze Turnieju – LKS Naprzód GOSiR Stare Babice, miejsce trzecie przypadło w udziale UKS Bródno.

Najlepszym strzelcem został zdobywca 4 bramek – Szymon Janasz z LKS Naprzód GOSiR Stare Babice, najskuteczniejszym bramkarzem okazał się Szymon Zieliński, reprezentujący UKS Bródno.