Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z VI OTWARTYCH MISTRZOSTW POLSKI W CARROM

Udostępnij:

VI Otwarte Mistrzostwa Polski w Carrom odbyły się jak co roku w zabytkowym Ratuszu Miasta Brzeg podczas kolejnego Brzeskiego Festiwalu Gier Planszowych. W turnieju wzięło udział 26 graczy z Polski, Niemiec oraz Czech. Rozgrywki przeprowadzono w systemie szwajcarskim. Każdy gracz rozegrał 7 meczów. Dwie najlepsze osoby z listy rankingowej po siódmej rundzie rozegrały mecz finałowy. Do finału wszedł Sylwester Pogorzelski oraz Robert Bany. Mecz wygrał Robert Bany, który po raz pierwszy stanął na najwyższym podium tego turnieju. Na trzecim miejscu znalazł się Bartosz Sasiński, który jednocześnie został Najlepszym graczem poniżej 18 lat. 

DSC_0134 — kopia

Najlepsi trzej gracze turnieju otrzymali piękne puchary i medale oraz bilety lotnicze do Zurychu na 19te Mistrzostwa Europy w Carrom, które odbędą się w dniach 27-31 sierpnia 2015 w Szwajcarii.

DSC_0035 — kopia

Najlepsze miejsce z młodych graczy carrom z Gminy Stare Babice zajął Wojtek Rzewuski, plasując się zaraz za podium na czwartej pozycji. 

DSC_0047 — kopia

W turnieju w Brzegu dzięki wsparciu Gminnego Ośrodka Rekreacji i Sportu Stare Babice wzięło udział łącznie 6 młodych graczy z naszej gminy.

DSC_0082 — kopia

Polskie Stowarzyszenie Carrom zorganizowało VI Otwarte Mistrzostwa Polskie Carrom w Brzegu w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Miasto Brzeg.

DSC_0144 — kopia

Paulina Nowakowska

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności