Sekundy
Szukaj
RENSEI NAJLEPSZYM KLUBEM W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ NA MAZOWSZU

Udostępnij:

W cykl rozgrywek Ligi 2017 wchodzi 5 turniejów – w Chynowie (x2), Warce, Warszawie i… po raz pierwszy w Zaborowie! Celem rozgrywek jest wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach do Kadry Mazowsza Karate WKF.

Drugi raz z rzędu najlepszym klubem w Klasyfikacji Medalowej zostało nasze RENSEI!!!

W minioną sobotę, 2-12-2017r. w hali sportowej szkoły w Zaborowie, odbyła się czwarta kolejka rozgrywek. W sumie zdobyliśmy 14 złotych, 11 srebrnych i 9 brązowych medali. Mieliśmy wśród swoich zawodników kilku „pewniaków”, którzy zgodnie z przewidywaniami wywalczyli najwyższe trofea. Dużo radości sprawiły nam również wysokie osiągnięcia tych zawodników, którzy dopiero zaznaczają swoją obecność na matach. Niezwykle motywującym i wzruszającym momentem był pokaz kata Tomka Michalskiego, który udowodnił wszystkim jak wiele można osiągnąć, gdy w pełni angażujemy się w treningi… zamiast szukać wymówek!

Do końca 2017 roku pozostały nam jeszcze 2 turnieje! W najbliższą sobotę, w Łodzi, odbędzie się ogólnopolski turniej –  Otwarte Mistrzostwa Łodzi Karate WKF, a tydzień później, w Warce, ostatnia kolejka MLK. Nie spoczywamy na laurach, wręcz przeciwnie –  ostro bierzemy się do pracy, ponieważ chętnych do rywalizacji o medale w olimpijskiej federacji karate WKF było dużo… a jest jeszcze więcej!!! Pragniemy też potwierdzić naszą dominację w województwie mazowieckim.