Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ZNAMY JUŻ TERMIN 3. DZIESIĄTKI BABICKIEJ

Udostępnij:

Termin 3. Dziesiątki Babickiej został oficjalnie ogłoszony. Impreza odbędzie się w sobotę 7 kwietnia 2018 roku. W ramach trzeciej edycji imprezy, oprócz biegu na 10 kilometrów i biegów dziecięcych, zorganizowany zostanie także marsz Nordic Walking. Start i meta wszystkich rywalizacji zlokalizowane będą na ulicy Rynek w Starych Babicach.

W poprzednich latach frekwencja uczestników oraz sponsorów i partnerów wydarzenia była niezwykle liczna, a odzew ze strony uczestników oraz mieszkańców gminy Stare Babice bardzo pozytywny. W związku z tym organizator imprezy Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSIR Stare Babice kontynuuje sportową tradycję i zaprasza na trzecią edycję Dziesiątki Babickiej.

W zeszłym roku biegowi głównemu na 10 kilometrów towarzyszyły biegi dziecięce i młodzieżowe Młode Babice Biegają. Oczywiście w tym roku organizator planuje je powtórzyć, jednak dodatkową atrakcją, która urozmaici wydarzenie będzie marsz Nordic Walking na 10 kilometrów. Kolejną istotną zmianą jest zwiększenie limitu uczestników biegu na 10 kilometrów do 700 osób.

Zapisy w ramach wszystkich dyscyplin zostaną uruchomione w pierwszej połowie stycznia 2018 roku. Wszystkie informacje zamieszczane będą na stronie www.dziesiatkababicka.pl, jak również publikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych i gminnych. Już teraz jednak serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rezerwacji dnia 7 kwitenia 2018 w swoim kalendarzu.

———————————————————————————————————————————————————————-Dziesiątka Babicka to największa impreza sportowa Gminy Stare Babice. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (GOSiR Stare Babice). 3. Dziesiątka Babicka odbędzie się w sobotę 7 kwietnia 2018 r. Więcej informacji na stronie biegu www.dziesiatkababicka.pl.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności