Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Ogłaszamy termin 3. Dziesiątki Babickiej!

Udostępnij:

Jest nam niezmiernie miło ogłosić termin 3. Dziesiątki Babickiej. Impreza odbędzie się w sobotę 7 kwietnia 2018 roku. W ramach trzeciej edycji imprezy, oprócz biegu na 10 kilometrów i biegów dziecięcych, zorganizowany zostanie także marsz Nordic Walking. Start i meta wszystkich rywalizacji zlokalizowane będą na ulicy Rynek w Starych Babicach.

Bardzo się cieszymy, że w poprzednich latach frekwencja była tak liczna, a odzew ze strony uczestników oraz mieszkańców naszej gminy niezwykle pozytywny. W związku z tym kontynuujemy sportową tradycję i zapraszamy na trzecią edycję Dziesiątki Babickiej.

W zeszłym roku biegowi głównemu na 10 kilometrów towarzyszyły biegi dziecięce i młodzieżowe Młode Babice Biegają. Oczywiście w tym roku planujemy je powtórzyć i już teraz zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy do udziału w biegach na dystansach 300, 600 i 1000 metrów. Dodatkową atrakcją, którą w tym roku przygotowaliśmy jest marsz Nordic Walking na 10 kilometrów.

Kolejną istotną zmianą jest zwiększenie limitu uczestników biegu na 10 kilometrów do 700 osób.

Zapisy w ramach wszystkich dyscyplin planujemy uruchomić w pierwszej połowie stycznia 2018 roku. Prosimy o uważne śledzenie informacji, które będziemy zamieszczać na stronie www.dziesiatkababicka.pl, jak również za pośrednictwem mediów społecznościowych i gminnych. Już teraz jednak serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy do rezerwacji tego dnia w swoim kalendarzu.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności