Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
STARE BABICE CUP 2019

Udostępnij:

Stare Babice CUP to już tradycyjnie pierwszy na Mazowszu turniej taekwondo olimpijskiego po feriach zimowych.

W tegorocznej edycji wystartowało 111 młodych zawodniczek i zawodników mogących sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach technicznych sprawnościowych i taktycznych. Przybyli zawodnicy reprezentowali kluby taekwondo olimpijskiego zarówno te stołeczne KS Tebek, UKS G-8 jak i mazowieckie Legionowska Akademia Sportów Walki oraz KS Taekyon z Sierpca.

Dla zebranych widzów rodziców, dziadków, rodzin i znajomych była to możliwość zobaczenia Taekwondo na żywo i przeżycia emocji kibicowania swoim pociechom. Powodów do dumy było wiele, bo poziom sportowej rywalizacji mimo młodego wieku zawodników był na bardzo wysokim poziomie.

Tradycją naszego turnieju jest nie tylko wysoki poziom sportowy i świetna atmosfera, ale również wyjątkowe medale przygotowane specjalnie na Babicki Turniej. I choć tego dnia bohaterami byli wszyscy startujący w turnieju to nie można zapomnieć o zaangażowanych w organizację i sprawny przebieg turnieju pracowników GOSiR, sędziów PZTO, trenerów, wolontariuszy oraz obsłudze technicznej i zabezpieczeniu medycznemu imprezy.

Kolejna edycja Stare Babice Cup już za rok. Wszystkich zainteresowanych treningami taekwondo zapraszamy do kontaktu z trenerem Piotrem Pazińskim 606 737 072.

Marcin Sadowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności