Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
TURNIEJ KARATE SHOTOKAN W STARGARDZIE

Udostępnij:

W dniu 21-10-2017 w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie) odbył się Ogólnopolski Turniej Karate SHOTOKAN. Na zawodach tych, klub RENSEI Karate Dojo reprezentował tylko jeden zawodnik – Jakub Dobrzyński. Choć Jakub już od prawie 7 lat (tyle lat już trwa jego przygoda z karate) jeździ na zawody w różne rejony Polski, to tam go jeszcze nie było.

 

Wyprawa do odległego o prawie 550 km Stargardu, okazała się dla Jakuba bardzo udana. Najpierw, w konkurencji KATA indywidualne okazał się lepszy od swoich rywali. Wszyscy sędziowie byli jednomyślni w swoich werdyktach uznając wyższość jego umiejętności nad umiejętnościami konkurentów. Natomiast w konkurencji KUMITE indywidualne, aby wygrać konkurencję, musiał pokonać trzech rywali. O ile dwie pierwsze walki Jakub dość szybko rozstrzygnął na swoją korzyść, tak w walce finałowej trafił na dość wymagającego rywala. Na szczęście i ten pojedynek zakończył się jego zwycięstwem.

Do swojej już pokaźnej kolekcji, Jakub dołączył kolejne dwa puchary.

W najbliższą sobotę kolejne zawody – Otwarte Mistrzostwa Warszawy Karate WKF oraz III runda Ligi Mazowieckiej Karate WKF. Trzymajcie kciuki za udane występy naszych zawodników!

Paweł Dobrzyński

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności