Sekundy
Szukaj
UDANY POCZĄTEK SEZONU BABICKICH BADMINTONISTÓW

Udostępnij:

Badmintoniści z Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice od września rozpoczęli starty w turniejach. W Ogólnopolskim Turnieju rozegranym w Legionowie, dobre wyniki w kategorii do lat 15 zanotowały Weronika Szemplińska, która w grze pojedynczej zajęła 2 miejsce,

ponadto w grze podwójnej Izabella Kamola i Magdalena Łuczak zajęły 3 miejsce.

Dodatkowo Izabella Kamola w singlu oraz Weronika Szemplińska i Julia Miśko w grze podwójnej zdobyły 4 miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się startujący w kategorii do 13 lat Michał Szempliński. W grze pojedynczej i podwójnej zajął wysokie 2 miejsca.

Były to jak do tej pory najlepsze wyniki, które zanotował ten utalentowany zawodnik. Babiccy Badmintoniści przygotowują się do następnych startów, gdzie najważniejszym będzie Grand Prix Gold Polski Młodzików w Lubinie i Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych i Młodzików.