Sekundy
Szukaj
ZAWODNICY RENSEI KARATE DOJO Z SUKCESAMI NA POMERANIA CUP

Udostępnij:

Zawodnicy RENSEI Karate Dojo wzięli udział w międzynarodowym turnieju jakim był VIII Puchar Pomorza w Karate WKF–POMERANIA CUP. Zdobyli 1. miejsce w konkurencji Najlepszy Klub woj. Mazowieckiego!

Międzynarodowy Puchar Pomorza Karate Olimpijskiego WKF w Rumi, który odbył się 23 września był pierwszym turniejem tego sezonu, w którym nasza ekipa wzięła udział. Nasz Klub zdobył ten rewelacyjny wynik dzięki ciężkiej pracy zawodników i trenerów. O każdy medal trzeba było walczyć, żaden medal nie został zdobyty łatwo. W sumie wywalczyliśmy aż 10 medali : 2 srebrne i 8 brązowych. Oss. Olbrzymią satysfakcją dla nas jest fakt, że każdy z naszych zawodników stał na podium. Większość z nich wielokrotnie.