Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
WYSTARTOWAŁY ZAPISY DO 2 DZIESIĄTKI BABICKIEJ

Udostępnij:

Impreza biegowa Dziesiątka Babicka, to jeden z tych biegów, na który zapisy w zeszłym roku skończyły się w niespełna tydzień po ich uruchomieniu. W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz drugi. Limit miejsc został zwiększony i wynosi 600 osób. Zapisy już wystartowały. Bieg odbędzie się w sobotę 8 kwietnia 2017 roku w Starych Babicach pod Warszawą.

Bieg Dziesiątka Babicka, to największa impreza sportowa podwarszawskiej gminy Stare Babice. Od pierwszej edycji organizatorzy zadbali o wysoki poziom imprezy, wzorując się na największych wydarzeniach biegowych odbywających się w Polsce. „Trasa posiada atest PZLA, mieliśmy punkty kibicowania, bogaty pakiet startowy, masaże na mecie, a biegaczy na trasie prowadzili pacemakerzy”. – mówi Jarosław Płóciennik, Kierownik GOSiR Stare Babice.

„Zainteresowanie pierwszą edycją imprezy Dziesiątka Babicka przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Tydzień po uruchomieniu zapisów mieliśmy komplet chętnych i dziesiątki pytań dotyczących możliwości dopisania dodatkowych osób na listę startową. Zwiększyliśmy limit liczby uczestników o 100 osób.W 2017 roku na chętnych czeka 600 miejsc i tylu właśnie biegaczy się spodziewamy. Cieszę się, że projekty sportowe w naszej gminie tak dobrze się rozwijają, a mieszkańcy stają się coraz bardziej aktywni fizycznie.” – wspomina Marcin Zając, zastępca wójta Gminy Stare Babice.

W tym roku nie zabraknie nowości i dodatkowych atrakcji. Radosław Karpiński – Dyrektor Dziesiątki Babickiej zdradza: „Postanowiliśmy, że odbędą się także biegi dla najmłodszych. W ramach projektu Młode Babice Biegają zorganizujemy zawody dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej”.

Bieg 2. Dziesiątka Babicka odbędzie się w sobotę 8 kwietnia 2017 r. Start i meta biegu zlokalizowane są w Starych Babicach pod Warszawą. Wpisowe online do dnia 1 kwietnia br. wynosi 50 zł. Więcej informacji i zapisy na stronie biegu www.dziesiatkababicka.pl.

KONTAKT dla mediów: Anita Chabrowska-Karpińska a.chabrowska@muvment.pl kom.: 505 451 541

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności