Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Zapisy do biegu wystartowały!

Udostępnij:

Impreza biegowa Dziesiątka Babicka spotkała się w 2016 roku z entuzjastycznym przyjęciem wśród mieszkańców Gminy Stare Babice i okazała się wielkim sukcesem, z którego jako organizatorzy jesteśmy niezwykle dumni. W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz drugi. Zapisy wystartowały. Limit miejsc został zwiększony i wynosi 600 osób. Bieg odbędzie się w sobotę 8 kwietnia 2017 roku.

„Zainteresowanie pierwszą edycją imprezy Dziesiątka Babicka przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Tydzień po uruchomieniu zapisów mieliśmy komplet chętnych i dziesiątki pytań dotyczących możliwości dopisania dodatkowych osób na listę startową. Zwiększyliśmy limit liczby uczestników o 100 osób. W 2017 roku na chętnych czeka 600 miejsc i tylu właśnie biegaczy się spodziewamy. Cieszę się, że projekty sportowe w naszej gminie tak dobrze się rozwijają, a mieszkańcy stają się coraz bardziej aktywni fizycznie.” – wspomina Marcin Zając, zastępca wójta Gminy Stare Babice.

Od pierwszej edycji zadbaliśmy o wysoki poziom imprezy, wzorując się na największych wydarzeniach biegowych odbywających się w Polsce. „Trasa posiada atest PZLA, mieliśmy punkty kibicowania, bogaty pakiet startowy, masaże na mecie, a biegaczy na trasie prowadzili pacemakerzy”. – mówi Jarosław Płóciennik, Kierownik GOSiR Stare Babice.

W tym roku nie zabraknie nowości i dodatkowych atrakcji. Radosław Karpiński –  Dyrektor Dziesiątki Babickiej zdradza: „Postanowiliśmy, że odbędą się także biegi dla najmłodszych. W ramach projektu Młode Babice Biegają zorganizujemy zawody dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej”.


Bieg 2. Dziesiątka Babicka odbędzie się w sobotę 8 kwietnia 2017 r. Start i meta biegu zlokalizowane są na ulicy Rynek w Starych Babicach. Limit uczestników imprezy wynosi 600 osób. Wpisowe online do dnia 1 kwietnia br. wynosi 50 zł. Bieg Dziesiątka Babicka, to największa impreza sportowa Gminy Stare Babice. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice (GOSiR Stare Babice), a głównym partnerem została Gmina Stare Babice.

Bezpośredni link do zapisów online: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2779

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności