Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
SKYNET Partnerem Tytularnym biegu Dziesiątka Babicka

Udostępnij:

W dzisiejszych czasach pewny i stabilny partner to gwarancja sukcesu. Cieszymy się niezmiernie, że już po raz drugi mamy przyjemność wspólnie tworzyć to biegowe święto. Dlatego też z ogromną przyjemnością pragniemy przybliżyć wszystkim naszego Partnera Tytularnego – firmę SKYNET.
SKYNET to polski operator światłowodowy, z ponad dwudziestoletnią tradycją, świadczący usługi telekomunikacyjne na najwyższym, światowym poziomie. To nie tylko Internet światłowodowy i Cyfrowa Telewizja w jakości 4K, ale i jedyny dostępny w województwie mazowieckim Internet Symetryczny, pozwalający pobierać i wysyłać dane z tak samo zawrotną prędkością 1Gbit/s. Najwyższe oceny zaufania Klientów do marki SKYNET potwierdzają tylko jakość i gwarancje, jakie zapewnia swoim użytkownikom. Na wyróżnienie zasługuje m.in. jedyna taka i najwyższa w Polsce, pisemna Gwarancja Prędkości i Gwarancja Serwisu.
Już dziś w imieniu naszego Partnera Tytularnego, Zapraszamy do uczestnictwa i Życzymy Biegaczom rewelacyjnych wyników podczas 6 edycji SKYNET 10-tki babickiej!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności