Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
6. SKYNET Dziesiątka Babicka – podziękowania

Udostępnij:

Serdecznie dziękujemy za udział w naszych zawodach. Dla nas była to wyjątkowa edycja, ponieważ wróciliśmy do kwietniowej daty Skynet Dziesiątki Babickiej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszego zaangażowania, wzięliście  udział w biegu i pokonaliście naszą deszczową i wymagającą trasę. Gratulujemy wszystkim biegaczom, a zwłaszcza zwycięzcom i najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach oraz uczestnikom biegów dziecięcych i młodzieżowych.

Kobiety OPEN

1 SANKO SVIATLANA, GRUDZIĄDZ

2 CZEŚNIK MARIA, WARSZAWA

3 KALASHNIKOVA, VERONIKA KHARKIV

 

Mężczyźni OPEN

1 PECHNIKOV RUSLAN, GDYNIA

2 KUZNETSOV VITALII, KHARKIV

3 MICHALSKI JAN, PRUSZKÓW

 

Chcielibyśmy podziękować naszym Partnerom i Sponsorom oraz Wolontariuszom, a także Służbom Mundurowym i Technicznym, Sędziom, Medykom, którzy pomogli nam w organizacji tej imprezy. Dzięki nim mogliśmy zapewnić Wam dobre warunki, ciekawe nagrody oraz profesjonalną obsługę na trasie i w strefie startu/mety.

Chcielibyśmy Was zachęcić do udziału w naszej kolejnej edycji Dziesiątki Babickiej. Postaramy się jeszcze bardziej uatrakcyjnić zawody. Bądźcie z nami i już teraz zapiszcie datę naszej kolejnej edycji – 20 kwietnia 2024r. w swoich kalendarzach.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Partnerom i Sponsorom, Wolontariuszom, Służbom Mundurowym i Technicznym, Sędziom, Medykom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu zawodów. Do zobaczenia na starcie!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności