Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Goście specjalni biegu: Andrzej Radzikowski i Sergiusz Sobczyk!

Udostępnij:

Do I Dziesiątki Babickiej zostało już tylko 30 dni i postanowiliśmy oficjalnie podzielić się informacjami dotyczącymi gości specjalnych, którzy zapowiedzieli swój udział w naszej imprezie. W biegu wystartuje dwóch świetnych, utytułowanych sportowców, mieszkających na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Pierwszym z nich jest Andrzej Radzikowski, znany ultramaratończyk i mieszkaniec Błonia, który w 2014 roku zdobył 3 miejsce na ultramaratonie Spartathlon Ultra Race na dystansie 246 kilometrów, a rok później 2 miejsce w kategorii Open w biegu Ultrabalaton Węgry 2015. Radzikowski jest także dwukrotnym Mistrzem Polski w biegu 24-godzinnym (2012, 2013).

IMG_4945 copym

Drugim sportowcem jest mieszkaniec Powiatu Warszawskiego Zachodniego, młody triathlonista Sergiusz Sobczyk. Sobczyk jest brązowym medalistą Mistrzostw Polski 2014 w triathlonie na dystansie olimpijskim, zdobywcą 2 miejsca w kategorii Open na dystansie Ironman w Castle Triathlon Malbork 2015 oraz zawodnikiem biorącym udział w Mistrzostwach Świata 2016 na dystansie 1/2 Ironman, które odbędą się już we wrześniu tego roku w Australii.

HER75_20399_2015

Zapowiada się emocjonująca rywalizacja!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności