Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Grupa Auto Żoliborz po raz trzeci Sponsorem Głównym Dziesiątki Babickiej!

Udostępnij:

Trzeci raz z rzędu czołowy przedstawiciel koncernu Opel w Polsce został Sponsorem Głównym naszej imprezy! Serdecznie dziękujemy za zaufanie Grupie Auto Żoliborz, której to partnerstwem możemy się już oficjalnie cieszyć.

Tradycyjnie, jak co roku, jeden z najnowszych modeli marki Opel poprowadzi Was po trasie Dziesiątki Babickiej, jadąc tuż przed najszybszym zawodnikiem.

Grupa Auto Żoliborz jest także Sponsorem nagrody w postaci weekendu z Nowym Crossoverem OplaCrossland X, którą otrzymają dwie osoby – najlepsza zawodniczka i najlepszy zawodnik z klasyfikacji „mieszkańcy Gminy Stare Babice”. Świetny samochód z pełnym bakiem do wyłącznej dyspozycji na trzy dni, to jedna z nagród które cieszą się największym uznaniem wśród naszych zawodników.

Nie kryjemy radości ze współpracy – Grupa Auto Żoliborz, to znana i ceniona firma, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny postawiła na obecność na naszej imprezie!

—-

Grupa Auto Żoliborz, obecna na rynku od 1994 roku, jest obecnie największym przedstawicielem koncernu Opel w Polsce. Auto Żoliborz oprócz salonu na ulicy Rudnickiego 3 w Warszawie, posiada jeszcze dwa salony – w Ząbkach oraz Piasecznie. Każdy z wymienionych salonów oferuje sprzedaż nowych, osobowych i dostawczych samochodów marki Opel, dział aut używanych, sklep z częściami i akcesoriami oraz profesjonalny, autoryzowany serwis mechaniczny. W głównym, warszawskim salonie firmy znajduje się też autoryzowany serwis blacharsko – lakierniczy. Więcej informacji na www.autozoliborz.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności