Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
II RUNDA JESIENNEGO GRAND PRIX KOLOR-GRAF – RELACJA

Udostępnij:

Druga runda jesiennego Grand Prix Kolor-Graf mimo konkurencji na bardzo wysokim poziomie zakończyła się zdobyciem pierwszych miejsc przez Wiktorię Sadowską w konkurencji technicznej i Karolinę Szymańską w konkurencji taktycznej.

W mateczniku warszawskich taekwondzistów – świeżo wyremontowanym pawilonie nr 43 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie 21 listopada odbyła się druga z trzech jesiennych rund Grand Prix Kolor-Graf. Dzieci do 8 lat i młodzicy 9-10 lat rywalizujący w autorskim systemie sportowym zbierają cenne doświadczenia, które pozwalają na bieżąco ocenić postępy w szkoleniu i niewątpliwie procentują na wyjazdowych turniejach.

Z babickiej sekcji trenera Piotra Pazińskiego w sobotę na AWF-ie stawiły się trzy dzielne dziewczyny: Wiktoria Sadowska, Karolina Szymańska i Barbara Hyży.

11

GALERIA ZAWODÓW

W pierwszej rozegranej tego dnia dla młodzików konkurencji – układzie technicznym jak burza do finału przeszła Wiktoria Sadowska zdobywając ostatecznie pierwsze miejsce. W tej konkurencji Wiktoria od dwóch lat niezmiennie zdobywa miejsca na podium jednak przy tak silnej konkurencji niczego nie można być pewnym.

W konkurencji sprawnościowej dziewczyny z Babic zanotowały wyniki plasujące je dosyć wysoko jednak poza strefą medalową.

W trzeciej tego dnia konkurencji taktycznej nie do pokonania w swojej kategorii wagowej okazała się Karolina Szymańska. Trzy wygrane walki zapewniły jej w pełni zasłużone pierwsze miejsce na podium. Apetyt na medale w tej konkurencji miała też Wiktoria, jednak już na początku pierwszej walki odnowiła się bolesna kontuzja kolana z zeszłotygodniowych Otwartych Mistrzostw Mazowsza i tą rundę Grad Prix Wiktoria zakończyła bez punktowanego miejsca w walkach.

Startująca pierwszy raz w zawodach Basia tym razem bez medalu, ale z bardzo cennymi doświadczeniami a jak udowadniają jej koleżanki z sekcji do zdobywania medali poza zaangażowaniem i ciężkimi treningami trzeba nabrać także odrobinę turniejowej wprawy.

Trzecia i ostatnia runda Grand Prix Kolor-Graf odbędzie się w sobotę 5 grudnia w Kompleksie Sportowym CRS Bielany, ul. Lindego 20

Wszystkich chcących zobaczyć zmagania babickich zawodniczek taekwondo serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Marcin Sadowski 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności