Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
STARE BABICE BIEGAJĄ Z ANDRZEJEM RADZIKOWSKIM

Udostępnij:

Jak przebiec 246 km w upalnym słońcu? Jak biec non-stop przez 24 godziny? Na te i inne pytanie odpowiadał Andrzej Radzikowski, jeden z najbardziej obiecujących polskich ultramaratończyków.

Andrzej Radzikowski, podczas prezentacji, omówił swoje doświadczenia z biegami ultra, opowiedział jak trenować i dbać o siebie, a także jakie techniki treningowe stosować, by biegać bezpiecznie i szybko. Były praktyczne wskazówki i konkretne porady. Przedstawił także swoje najważniejsze osiągnięcia: mistrzostwo Polski z 2013 roku w biegu 24-godzinnym, trzecie miejsce w ultramaratonie Spartathlon Ultra Race w 2014r., gdzie pokonał dystans 246 kilometrów z Aten do Sparty w czasie 25 godzin i 49 minut czy drugie miejsce w kategorii Open podczas biegu Ultrabalaton na dystansie 220 kilometrów, z czasem 18 godzin i 59 minut.

Po sporej dawce wiedzy teoretycznej odbyła się część druga spotkania, czyli trening przeprowadzony przez mistrza. Jak wyglądały zajęcia dla team’u Stare Babice Biegają? Zapraszamy do GALERII SPOTKANIA. (autor: Piotr Kabała).

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Stare Babice Biegają, któremu patronują GOSIR Stare Babice oraz Gmina Stare Babice w osobie Zastępcy Wójta, Pana Marcina Zająca. Był to ostatni w tym roku trening na bieżni przy ul. Polnej 40 w Starych Babicach. Od środy 2 grudnia wszystkich biegaczy zapraszamy na salę gimnastyczną w Koczargach Starych, przy ul. Akacjowej 12. Godzina pozostaje bez zmian – 19:00.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności