Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
ZAPRASZAMY NA II MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W CARROM

Udostępnij:

Serdecznie zapraszamy młodzież do lat 18tu do wzięcia udziału w II Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Carrom, które odbędą się w sobotę 12 grudnia w budynku Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim. Patronem honorowym II Młodziezowych Mistrzostw Polski w Carrom jest Ambasada Indii w Polsce, Starosta Warszawski Zachodni oraz Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu.

KARTA ZGŁOSZENIA- Turniej Młodzieżowy 12.12.2015

Projekt ” II Młodziezowe Mistrzostwa Polski w Carrom” jest realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Carrom współfinansowany przez Powiat Warszawski Zachodni. Partnerem projektu jest GOSiR Stare Babice.

2_MMP_Plakat_net — kopia

Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się poniżej: DATA: 12.12.2015 (sobota) – rejestracja uczestników godz. 9:15-9:30; start turnieju godz. 9:30, przerwa obiadowa godz. 13:00-13:30 ( zapewniamy napoje oraz ciepły posiłek dla każdego uczestnika); dalsze rozgrywki 13:30-16:00. Mecz finałowy ok. godz. 16.00. Rozdanie nagród ok. godziny 17:00. MIEJSCE: budynek Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 129/133, wejście A.

ROZGRYWKI – turniej singlowy w systemie szwajcarskim. Planowane 5-6 rund w zależności od ilości graczy. Mecze do 25 punktów, do 8 rozbić oraz limit czasu. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z Międzynarodowymi Zasadami Gry Carrom (International Laws of Carrom). ZGŁOSZENIA: do 30.11.2015. Wypełnione i podpisane przez rodzica/opiekuna deklaracje należy składać w określonym terminie w sekretariacie szkoły lub do koordynatora projektu. Można również skan lub wyraźne zdjęcie wypełnionego zgłoszenia wysłać mailowo na adres paulina@carrom.pl a oryginał dostarczyć do koordynatora projektu Pauliny Nowakowskiej najpóźniej w dniu turnieju. W turnieju mogą uczestniczyć gracze carrom w wieku poniżej 18 lat. Formularz zgłoszenia znajduje się w załączeniu. UWAGA !!! Maksymalna liczba uczestników 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej liczby zgłoszeń powstanie lista rezerwowa uczestników. Jeśli z udziału wycofania się gracz z listy podstawowej, w turnieju będą mogli wziąć udział gracze z listy rezerwowej.

ORGANIZATOR: Polskie Stowarzyszenie Carrom, koordynator projektu: Paulina Nowakowska tel. 501 708 007, email: paulina@carrom.pl. NAGRODY: Zwycięzcy turnieju otrzymają atrakcyjne nagrody ( I,II,III miejsce, Najlepszy Gracz poniżej 13 lat oraz Najlepsza Dziewczyna Turnieju). Ponadto, kazdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa i drobny upominek.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku  https://www.facebook.com/events/1686951751519454/

Serdecznie ZAPRASZAMY młodych graczy z całej Polski 🙂

Paulina Nowakowska 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności