Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
OTWARTE MISTRZOSTWA MAZOWSZA W TAEKWONDO OLIMPIJSKIM

Udostępnij:

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Taekwondo Olimpijskim to turniej dla najmłodszych zawodników: młodzików – roczniki 2004 i 2005 oraz dzieci rocznik 2006 i młodsze. Turniej rozegrano w nowoczesnej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie a organizatorem był TKKF „PROMYK”.

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU 

Zarówno dla młodzików jak i dla dzieci przygotowane były po trzy konkurencje wszechstronnie sprawdzające umiejętności młodych sportowców.

Młodzicy rywalizowali w konkurencji technicznej POOMSAE, konkurencji sprawnościowej DOLLYO CHAGI na czas oraz w walkach KYORUGI. W konkurencji technicznej i sprawnościowej zawodnicy podzieleni wg. roczników, natomiast w walkach decydowała waga. Dla dzieci przygotowane były dwie konkurencje sprawnościowe DOLLYO CHAGI i TWIO AP CHAGI oraz konkurencja techniczna POOMSAE.

15

Organizatorzy przygotowali medale za pierwsze drugie i trzecie miejsce w każdej konkurencji. Dla najbardziej wszechstronnych dzieci, zwycięzców walk oraz najlepszych młodzików czekały puchary.

Licznie przybyli młodzi taekwondziści z całego Mazowsza (ponad 200 zawodników i zawodniczek) dzielnie walczyli o trofea. Babicką sekcję reprezentowały Karolina Szymańska i Wiktoria Sadowska – młodziczki rocznik 2005. Turniej do bardzo udanych może zaliczyć Wiktoria Sadowska, która we wszystkich trzech konkurencjach zdobyła brązowe medale potwierdzając wysoką formę. Karolina Szymańska co prawda wróciła z turnieju bez medali, ale plasowała się tuż za strefą medalową i zebrała kolejne bardzo cenne doświadczenia turniejowe.

Końcówka roku to dla trenera Piotra Pazińskiego i jego zawodników czas intensywnych przygotowań do ostatnich w tym roku startów w Grand Prix Kolor-Graf 21 listopada i 5 grudnia.

Marcin Sadowski 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności