Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Klinika na Brzozowej Partnerem naszej imprezy!

Udostępnij:

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Partnerem 4. Dziesiątki Babickiej została Klinika Na Brzozowej z siedzibą w Laskach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami dostarczonymi przez naszego Partnera:

Nasz zespół to wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem i wiedzą. Oprócz lekarzy, naszymi Pacjentami zajmują się: higienistki, asysta stomatologiczna i obsługa recepcji. Dysponujemy najnowszej generacji aparaturą rtg oraz tomografią komputerową 3D (CBCT). Przy jej użyciu możemy dokonać pełnej diagnostyki, ocenić stan zdrowia Pacjenta i wyjaśnić wszystkie kwestie dotyczące planu oraz techniki leczenia. Korzystamy z nowoczesnej i bezpiecznej aparatury medycznej. W naszej Klinice znajdą Państwo nowoczesne unity stomatologiczne wyposażone w aparaty do wykonywania zdjęć rtg, mikroskopy, lasery, pracownię tomografii komputerowej, stożkowej i pantomografii oraz nowoczesną centralną sterylizatornię. Wszelkie zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością i zachowaniem zasad higieny. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości.

Tworzymy zgrany zespół, budzący zaufanie ludzi odwiedzających naszą Klinikę. Wiele trudnych decyzji dotyczących leczenia podejmujemy wspólnie, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy rodziną, w której sztuka lekarska stała się powołaniem i pasją, a wzajemne wsparcie oraz zaangażowanie pomaga nam objąć każdego Pacjenta jeszcze większą troską i opieką.

Oprócz usług stomatologicznych, proponujemy naszym Pacjentom zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem najlepszych preparatów oraz najnowszych technologii. Lasery LightWalker Fotona pozwalają wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych dostępnych w jednym systemie – od delikatnego wygładzania skóry, usuwania zmarszczek, blizn i przebarwień do efektywnych terapii odmładzających. Zabiegi z wykorzystaniem lasera są komfortowe i bezbolesne, a ich efekty widoczne są natychmiast lub w bardzo krótkim czasie.

Zapraszamy! Klinika na Brzozowej, ul. Brzozowa 41, 05-080 Laski, tel. 22 752 22 04
609 416 012

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.klinikanabrzozowej.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności