Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
RELACJA Z III TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Udostępnij:

Za nami III turniej „Grand Prix Stare Babice w siatkówce plażowej” – Zielonki 2015 rozegrany w trakcie festynu z okazji Dni Babic.

Klasyfikacja Generalna GP St. Babice

Rekordowa ilość par w tym sezonie, zachęcana do „walki” przez setki kibiców odwiedzających festyn, zagwarantowała najwyższy poziom, oraz niesamowite zaangażowanie ze strony zawodników.

DSC01335

DSC01342

Zacięte, głównie 3 setowe pojedynki, przykuwały sporą uwagę… Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że do godziny 15:00 na Polanie Dwóch Stawów zmagania zawodników Siatkówki Plażowej były najistotniejszym elementem Dni Babic.

 Wyniki turnieju:

1. Janusz Pruss / Patryk Bujniak

2. Michał Głowacki / Rafał Berward

3. Paweł Szczepaniak / Maciej Okrzeja

3

Po turnieju powiedzieli:

Maciej Okrzeja: „Turniej stał na wysokim poziomie, zarówno pod względem umiejętności zawodników jak i organizacji. Mecze odbywały się w miłej atmosferze festynu organizowanego z okazji dni Babic oraz super plażowej pogodzie”

Marcin Chmielewski: „pogoda dopisała no i fajnie”;]

Janusz Prus

Trzeci turniej o Grand Prix Starych Babic stał na wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym. Pogoda jak zwykle dopisała co sprawiło, że rozgrywki przebiegły sprawnie i bez żadnych problemów. Atmosfera na turnieju była inna niż zwykle. Publiczność obserwująca mecze, wodzirej zagrzewający ze sceny graczy do walki o każdy punkt, ach coś pięknego. A to wszystko dzięki temu, że równocześnie odbywał się Piknik z okazji Dnia Babic. Wszystko to stworzyło idealną całość. Osobiście jestem zadowolony z tego turnieju. Po raz pierwszy z Patrykiem udało nam się stanąć na najwyższym stopniu podium. Niedzielna wygrana jest dla nas dobrym prognostykiem przed kolejnym turniejem w Starych Babicach, a także bardzo ważnymi dla nas półfinałami AMP w Łodzi.

DSC01354

Cezary Dębkowski

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności