Sekundy
Szukaj
RELACJA Z TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2007

Udostępnij:

31 maja 2015r. odbył się Turniej Piłki Nożnej, skierowany do dzieci z rocznika 2007. Turniej zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice oraz GKS Naprzód Stare Babice i odbywał się na terenie kompleksu boisk sportowych w Zielonkach Parcele.

5

3

Zawodnicy, reprezentujący 9 zespołów, rozpoczęli rywalizację o godzinie 10:00 przy pięknej, słonecznej pogodzie. Zawody trwały jednocześnie na dwóch boiskach.

Zwycięzcą Turnieju została drużyna FDA Wieliszew, drugą pozycję zajął Partyzant Leszno, a miejsce trzecie przypadło w udziale FC Płochocin.

6

2

Najlepszym strzelcem został zdobywca 9 bramek – Kamil Sieklicki z Partyzanta Leszno, najskuteczniejszym bramkarzem okazał się Maciej Owczarek, reprezentujący FC Płochocin. Zawodnikiem Turnieju wybrano Kubę Jelińskiego z FDA Wieliszew.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w rozgrywkach.