Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Szukaj
Close this search box.
Opel Auto Żoliborz Sponsorem Głównym naszego biegu!

Udostępnij:

Opel Auto Żoliborz czwarty raz z rzędu, został Sponsorem Głównym Dziesiątki Babickej. Na potrzeby biegu, Opel Auto Żoliborz udostępni jeden z najnowszych modeli marki Opel, który będzie jechał z zegarem odmierzającym czas, przed pierwszym biegnącym zawodnikiem.

Sponsor Główny naszego biegu ma w zapleczu więcej atrakcji dla uczestników naszego biegu, o których będziemy jeszcze informować.


Opel AutoŻoliborz – największy od lat Dealer Opla w Polsce! Trzy salony w Warszawie, Ząbkach i Piasecznie.

Opel AutoŻoliborz to firma, która już od 1994 roku łączy innowacyjne pomysły z doświadczeniem europejskich partnerów. Nasza ciężka praca przez okres ostatnich 25 lat została nagrodzona statusem największego przedstawiciela koncernu Opel w Polsce, z którym jesteśmy związani od samego początku działalności.

W 2018 roku, wprowadziliśmy ponownie na rynek Polski legendarne samochody amerykańskie – Chevrolet Camaro, Chevrolet Corvette oraz całą gamę luksusowych samochodów Cadillac. Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem tych samochodów w Polsce.

Od ponad dekady systematycznie zwiększamy swój udział w rynku, a od kilku lat poziom naszej sprzedaży przekracza 3 500 samochodów rocznie. Żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy najwyższej klasy standardy świadczenia usług.

Zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników Auto Żoliborz, którzy od wielu lat tworzą zgrany i doświadczony team, gwarantuje naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Ci wspaniali fachowcy są siłą napędową naszej firmy, budując znakomite relacje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również flotowymi.

Posiadamy obecnie trzy salony na terenie Warszawy i okolic:

  • Auto Żoliborz – OPEL WARSZAWA, przy ul. Rudnickiego 3
  • Auto Żoliborz – OPEL PRAGA, przy ul. Radzymińskiej 334 w Ząbkach
  • Auto Żoliborz – OPEL PIASECZNO, przy ul. Okulickiego 6 w Piasecznie

Każdy z wymienionych punktów wyposażony jest w sklep z częściami i akcesoriami oraz profesjonalne serwisy mechaniczne. We wszystkich znajdują się również działy sprzedaży aut używanych, które oferują klientom przyjęcie obecnie użytkowanego samochodu, niezależnie od marki, np. w rozliczeniu za nowy pojazd. Dodatkowo nasza centrala dysponuje doskonale wyposażonym, nowoczesnym autoryzowanym serwisem blacharsko-lakierniczym.

Zapraszamy na www.autozoliborz.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

KATEGORIE

Więcej aktualności